11 січня 2022 року випускники спеціальності «Психологія» стали дипломованими магістрами та отримали омріяні дипломи.

На сцені актової зали університету з урочистою промовою виступив ректор Хмельницького національного університету Сергій Матюх, побажавши випускникам здоров’я, щасливої долі, професійної реалізації та закликав ніколи не забувати рідний університет, де на них завжди з радістю чекають.

Із найщирішими вітаннями до магістрів звернулася гарант освітньої програми другого (магістерського) рівня вищої освіти професор, доктор психологічних наук Таісія Комар. Таісія Василівна зазначила, що професорсько-викладацький склад кафедри пишається випускниками, їхніми досягненнями і перемогами.

Від усіх членів кафедри побажала здійснення усіх мрій, блискуче крокувати обраною дорогою, максимально реалізовувати себе, проживати життя яскраво і не втрачати жаги до звершень.

Також зі словами щирої вдячності виступила куратор магістрів доцент, кандидат психологічних наук Алла Руденок, яка побажала магістрам наснаги та успіху на життєвому шляху, упевненості у власних силах, витримки й наполегливості в досягненні поставленої мети, а також не забувати свою рідну Альма-матер.

Від імені випускників виступила Катерина Максимчук. У її словах звучали легкі нотки суму та жалю за студентським життям, друзями та рідною Альма-матер, а також безмежна вдячність викладачам за отримані знання і досвід.

У добру путь! Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому!