19.11.2022 року на кафедрі психології та педагогіки відбувся XII – Відкритий семінар на тему «Особливості підготовки психологів: етапи, проблеми, перспективи» за   участю батьків

19.11.2022 року відбувся XII Відкритий семінар на тему «Особливості підготовки психологів: етапи, проблеми, перспективи» за участю батьків.

З вітальним словом до учасників семінару звернувся декан факультету здоров’я, психології, фізичної культури та спорту, доктор педагогічних наук, професор Євген ПАВЛЮК, який ознайомив гостей з інформацію щодо особливостей організації навчально-виховного процесу в університеті та на факультеті.

З повідомленням про особливості підготовки психологів та перспективи розвитку спеціальності 053 Психологія виступив завідувач кафедри психології та педагогіки, доктор психологічних наук, професор, Заслужений працівник освіти України Євген ПОТАПЧУК.

Своїми враженнями щодо організації вступної компанії, перебігу навчально-виховного процесу в ХНУ поділились батьки студентів першого курсу Алла ОЛЕАНДРА та Олена КОВАЛЬ.

З інформацією про власний досвід навчання та особливості консультативної роботи психолога виступила психолог-консультант у методі «Позитивна психотерапія», професійний коуч, випускниця кафедри психології та педагогіки, аспірантка 3-го курсу Аліна ВОВК.

Активну участь у роботі семінару взяли студенти четвертого курсу спеціальності 053 Психологія:

Олександра ХОПТЯНА (ПП-19-1) з науково-практичним повідомленням «Що таке паніка? Як її позбутися»;

Ліза ЦЕБЕНЬ (ПП-19-2) з презентацією поетичного твору «Мамині руки»;

Михайло ПОЛУПАНОВ (ПП-19-2) з демонстрацією практичних вправ для зняття стресу «Руханка».

Студенти першого курсу продемонстрували свої творчі здібності: декламування поетичного твору «Полюбіть життя», проведення розминки «Здорове тіло-здоровий глузд», танцювальний номер «Віденський вальс».

З повідомленням про особливості адаптації до умов навчання та рекомендаціями для першокурсників виступили  студенти групи ПП-21-1.

Відкритий семінар пройшов у надзвичайно теплій і дружній атмосфері. Учасники отримали багато позитивних емоцій.

Кафедра психології та педагогіки.