20.05.2023 року на кафедрі психології та педагогіки відбулися заходи, присвячені дню випускника ХНУ

Цього року так співпало, що традиційний “День випускника ХНУ” збігся з Днем української наук. Випускники вітали з професійним святом усіх викладачів, аспірантів – всіх, хто робить свій внесок у розвиток вітчизняної науки!

Також амбівалентними емоціями супроводжувалася цьогорічна зустріч: і радісними від самої зустрічі і трагічними, коли вшановували пам’ять наших випускників-захисників, що загинули за Україну і наше мирне майбутнє.

Викладачі кафедри психології та педагогіки завжди радо зустрічають своїх випускників, продовжуючи спілкування і взаємодію багато років після завершення навчання! Так сталося і цього року.

Завідувач кафедри професор Потапчук Євген Михайлович привітав присутніх,  розповів про досягнення і здобутки кафедри та запросив випускників, які працюють за фахом до подальшої співпраці. Навзаєм, випускники поділилися своїми професійними і особистісними здобутками, а також спогадами про навчання, що є надзвичайно цінно і приємно для кафедри. Час зустрічі збіг надзвичайно швидко, атмосфера родинності сприяла відчуттям комфорту і позитиву! Впевнені, що такі чудові зустрічі ще попереду, після перемоги в нашій мирній квітучій Україні.

ДО НАСТУПНИХ ЗУСТРІЧЕЙ, НАШІ ЛЮБІ ВИПУСКНИКИ!