20 січня 2023 року випускники спеціальності «Психологія» стали дипломованими магістрами та отримали омріяні дипломи

20 січня  на кафедрі психології та педагогіки відбулося урочисте вручення дипломів здобувачам вищої освіти другого (магістерського) рівня денної та заочної форм навчання.

Свято розпочалося хвилиною мовчання на вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

З урочистою промовою до випускників виступив ректор Хмельницького національного університету Сергій Матюх, який побажав випускникам здоров’я, щасливої долі, професійної реалізації та закликав ніколи не забувати рідний університет, де на них завжди з радістю чекають.

Не дивлячись що в цей зимовий день пролунав сигнал тривоги, навколо панувало тепло: від здійснення мрій, від неймовірних спогадів, від надій на світле майбутнє.

Завідувач кафедри психології та педагогіки професор, доктор психологічних наук  Євген Потапчук привітав випускників та побажав натхнення, наполегливості, кар’єрних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів.

Теплими та щирими словами привітала випускників гарант освітньої програми другого (магістерського) рівня вищої освіти професор, доктор психологічних наук Таїсія Комар. Таїсія Василівна зазначила, що професорсько-викладацький склад кафедри пишається випускниками, їхніми досягненнями і перемогами та побажала блискуче крокувати обраною дорогою, максимально реалізовувати себе та досягти найвищих вершин у своїй професійній майстерності.

Разом з дипломами випускники-магістри отримали грамоти за активну участь у науковій та громадській  діяльності університету та кафедри.

Також зі словами щирої вдячності виступила куратор магістрів доцент, кандидат психологічних наук  Алла Руденок, яка побажала магістрам ніколи не сумніватися в своїх силах, сміливо йти вперед і підкорювати нові професійні вершини.

У заключній частині церемонії у відповідь слово було надано випускникам, які подякували за знання та вміння, отримані під час навчання.

Хай життєва дорога буде легкою та сповненою успіху!

Кафедра психології та педагогіки.