Перейти до вмісту

30-31 жовтня 2020 року кафедра психології та педагогіки виступила співорганізатором Всеукраїнської науково-практичної конференції у місті Вінниця

Завдяки плідній співпраці кафедри психології та педагогіки Хмельницького національного університету з кафедрою психології КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» вдається щороку реалізувати багато корисних наукових та науково-просвітницьких заходів. Не зважаючи на епідемію коронавірусу, 2020 рік теж не став виключенням. 30-31 жовтня 2020 року наша кафедра разом з Український науково-методичним центром практичної психології і соціальної роботи Національної Академії Педагогічних Наук України, кафедрою психології Донецького Національного Університету Імені Василя Стуса, виступала в ролі співорганізатора Всеукраїнської науково-практичної конференції «Психологічні засади розвитку, психодіагностики та корекції особистості в системі неперервної освіти».

На пленарному засіданні в онлайн-режимі виступив завідувач кафедри професор Євген Потапчук, який представив результати досліджень своєї наукової школи «Психологічні засади підготовки молоді до сімейного життя». Тема його виступу «Ревнощі у шлюбних стосунках як психологічна проблема». Євген Михайлович звернув увагу слухачів на страшні наслідки сімейних ревнощів, від яких щомісяця страждають сотні сімей, розкрив ознаки шлюбного партнера як ревнивця та причини пасивності жертви, представив нову авторську розробку членів наукової школи – психологічний опитувальник «Схильність шлюбного партнера до ревнощів», а також, ознайомив зі Схемою психологічної роботи з ревнивцем. Виступ викликав глибокий інтерес в учасників конференції і бажання застосовувати наукову розробку у своїй діяльності.

На секціях в онлайн-режимі були представлені цікаві виступи: доктора психологічних наук, доцента Таїси Комар та магістра спеціальності «Психологія» Григорія Штогрина «Дослідження домінуючих мотиваційних компонентів вибору професії військовослужбовців»; кандидата психологічних наук, доцента Наталії Берегової та студентки 3-го курсу Вікторії Вольської «Психологічна профілактика булінгу в студентських колективах»; кандидата педагогічних наук, доцента Оксани Варгатої та магістра спеціальності «Психологія» Олени Вільнікової «Психологічні особливості професійного вигорання педагогів»; кандидата психологічних наук, доцента Олени Кулешової, кандидата педагогічних наук, доцента Людмили Міхеєвої, кандидата педагогічних наук, доцента Оксани Варгатої «Проблема психологічної готовності фахівців соціономічного профілю до інноваційної професійної діяльності в контексті психолого-педагогічного осмислення».

Усі учасники наукового заходу мали можливість долучитися до наукових дискусій, отримали багато цікавої та корисної інформації.