30 жовтня 2015 року кафедрою практичної психології та педагогіки для студентів та їх батьків було проведено V відкритий семінар «Особливості підготовки практичних психологів: етапи, проблеми, перспективи».

Навчання і виховання майбутнього фахівця потребує не тільки системної, а й творчої роботи. Саме тому кафедрою практичної психології та педагогіки вже кілька років підряд для студентів та їх батьків проводиться відкритий семінар, на якому обговорюються актуальні проблеми підготовки майбутніх практичних психологів.

Викладачі та куратори мають можливість поділитися зі студентами та їх батьками своїми думками про студентські будні, студенти мають можливість показати батькам свої таланти, батьки мають можливість потішитися досягненнями своїх дітей та почути подяки за їх виховання.

За традицією, відбулося урочисте вручення подяк батькам та їхнім дітям за успіхи у навчанні. Такі подяки отримали: Трач Наталія, Завада Ірина, Брезденюк Аліна, Гуменна Олена, Рудницька Марія, Леус Олена, Дзізінська Лілія, Тіхоплав Олена, Трибусовська Ірина, Д`яченко Катерина, Демкова Аліна, Голубйовська Олена.

З вітальними виступами долучились і студенти спеціальності “Практична психологія”.

Вітаємо щиро наших батьків,
Кураторів чуйних, викладачів.
Вже третя осінь навчання минає.
Психологам ода вітальна лунає.
Час нині не легкий, але не журись,
Сміливо у завтрашній день подивись.
Подякуй батькам за їх допомогу,
Їх мудрість підкаже нам вірну дорогу.
Крокуй пожиттю, долай руїну,
Будуємо разом щасливу Україну!!!

(вірш власного виконання)

Висловлюємо щиру вдячність усім організаторам та учасникам цього семінару. Бажаємо міцного здоров’я, натхнення, удачі та успіхів у всіх справах!