4   листопада 2022 р. о 13. 00 відбулася відкрита  англомовна лекція на тему: «Image psychology and psychologist’s self-presentation».

У лекції взяли участь декан, гарант освітньої програми, викладачі, запрошенні гості та магістри заочної та денної форми навчання спеціальностей 053 «Психологія» та 035 «Філологія. Українська мова та література».

На початку лекції декан факультету здоров’я, психології, фізичної культури та спорту Євген ПАВЛЮК, доктор педагогічних наук, професор  означивроль іміджевої компетентності фахівців соціономічного профілю, що сприятиме їх конкурентоспроможності, професійній компетентності та особистісному зростанню.

Далі до виступу запрошена Таїсія КОМАР доктор психологічних наук, професор кафедри психології та педагогіки гарант ОП другого рівня вищої освіти (магістр) спеціальності 053 «Психологія», яка означила актуальність лекції наголосивши на тому, щосправжній фахівець-професіонал замислюється над власним іміджем та прагне до його психологічних змін й самовдосконалення. Також професорка побажали усім учасникам позитивної атмосфери та гарного сприйняття інформації.

Продовжила англомовну лекцію Оксана ВАРГАТА, доцент кафедри психології та педагогіки, яка зазначила пріоритетина соціальне замовлення високоосвіченого та високоестетичного фахівця, який готовий до власних психологічних змін та самовдосконалення свого професійного іміджу. Сучасні тенденції професійної діяльності соціономічних професій ставлять перед фахівцями пріоритетні вимоги до власного позитивного професійного іміджу, зокрема: приємний естетичний зовнішній вигляд; професійний образ-типаж, який враховує психологічні механізми персоніфікації та репутації фахівця-професіонала. Сучасна практика, свідчить, що справжній фахівець-кар’єрист замислюється над власним іміджем та над питанням, як створити власний ефективний імідж. Саме тому, у контексті нашої лекції, важливо розглянути психологічні особливості професійного іміджу фахівців соціономічних професій.

До лекції були залученні магістри факультету здоров’я, психології, фізичної культури та спорту спеціальності 053 «Психологія» – Дуднік Карина, Ковальова Олександра, Бахтігозіна Дінара,  які провели практичну частину англомовної лекції використовуючи психотехніки іміджу. Усі учасники були активні та зацікавлені, що дало змогу створити позитивну атмосферу в ході інноваційної лекції.

В кінці лекції лекторка побажала учасникам гарного, мирного дня та не забувати, що «Імідж – це ваш шарм і ваша індивідуальність!

Image is your charm and your individuality!
                                                                                                          Oksana Varhata

Кафедра психології та педагогіки