Інформаційний листІІ Хмельницьких обласних читань з гуманної педагогіки«Чисті думки дива творять»

Про людинолюбство Сухомлинський говорив наступне: «По-справжньому любити людину можна лише тоді, коли бажання, що виникає в душі, осяяне світлом хорошої, чистої, піднесеної, шляхетної думки». Як бачимо, думка тут – ключове слово. Тож дуже важливо, щоб думки були високоморальними, світлими, творчими.

Департамент освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації
Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради
Хмельницький національний університет
Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Олега Ольжича № 22
Хмельницький обласний центр Всеукраїнської культурно-освітньої асоціації Гуманної Педагогіки
Подільський культурно-просвітительський Центр імені М. К. Реріха
ТОВ «Автолідер»

27 вересня 2018 року (четвер)

Місце проведення: Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти(вул. Озерна,14).

Мета читань – розкриття і усвідомлення духовних сенсів гуманної педагогіки.

Розвиток в дитини вміння віддавати чіткі переваги думкам творчим, збагаченим ідеями загального блага, думкам не тільки про власне благо, а й благо інших людей, про справи для них, думкам про відповідальність  це передова мета батьків та педагогів. Простіше кажучи, це мета  навчити дітей слухати свою совість.

У рамках Читань заплановані доповіді та майстер-класи.

Робочі мови Читань: українська.

Регламент роботи Читань:

08.30 – 10.00 – Реєстрація учасників.

10.00 – 10.30 – Відкриття Читань, вітання учасників Читань.

10.30 – 12.00 – Установчі доповіді, виступи, повідомлення.

12.00 – 12.30 – Обідня перерва.

12.30 – 13.30 – Майстер-класи.

13.30 – 14.00 – Перерва.

14.00 – 15.20 – Сузір’я педагогічних ідей.

15.20 – 15.30 – Завершальна загальна зустріч. Закриття Читань.

16.00 – 16.40 – Екскурсія у Мистецький простір Подільського культурно-просвітительського Центру імені М. К. Реріха (Проспект Миру, 103/1, біля автосалону «Баварія-захід»).

Умови участі в Читаннях

Заявки на участь у Читаннях подавати до 24 вересня 2018 року на електронну адресу: gavrilkevich@gmail.com.

Всі зареєстровані учасники ІІ Хмельницьких обласних читань з гуманної педагогіки «Чисті думки дива творять» за бажанням зможуть отримати сертифікати.

Організаційний внесок сплачувати не потрібно.

Усі витрати, пов’язані з власним проїздом, харчуванням та проживанням несуть учасники Читань або організація, що їх відряджає.

Адреса Оргкомітету Читань: м. Хмельницький, вул. Озерна, 14, приміщення Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Телефон для довідок: 096-535-97-79 – Крук Станіслав Леонідович.

До зустрічі у Хмельницькому!

на участь у Хмельницьких Обласних читаннях з гуманної педагогіки

«Чисті думки дива творять»

27 вересня 2018 р.

Прізвище, ім’я, по батькові