Запрошуємо до участі у тренінгу «Основи першої психологічної допомоги» який відбудеться у Хмельницькому 11–12 жовтня 2018 року.
На сьогодні тема психологічної травми залишається актуальною для нашого суспільства. Травмівні події – поширене явище, тому важливо знати, як надати людині не лише першу медичну, а й першу психологічну допомогу (ППД). Знаючи базові методи ППД ми можемо допомогти у стресовій ситуації як собі, так і іншим та зменшити ризик виникнення ПТСР посттравматичного стресового розладу (ПТСР). Події, які можуть спричинити психологічну травматизацію: • стихійні лиха, війни, катастрофи, аварії; • важкі хвороби та втрата близьких; • фізичне та психологічне насилля; інші події, які становлять загрозу життю, здоров’ю та психічній цілісності особи.
Під час тренінгу ви отримаєте знання та навички з психології і психотравматології, а також необхідні інструменти для надання першої психологічної допомоги. Цілі семінару ознайомитись з основами кризової допомоги;• оволодіти навиками ППД і самодопомоги. Програма тренінгу «Основи першої психологічної допомоги»:Теорія. Що таке психологічна травма, передумови її виникнення. Триєдина модель мозку за Полем МакЛіном (Paul D.MacLean). Базові принципи ППД.Практика. Напрацювання практичних навичок роботи (контактних і безконтактних) з різними видами реакції на стрес. Вправи на відновлення сил та саморегуляції (прогресивна м’язова релаксація Джекобсона (модифікований варіант ізраїльської армії), техніки з системи «Чотири стихії», атистресове дихання «4×4», «Обійми метелика», «Потік світла» та ін.).
Дата: 11–12.10.2018 Час: 17:30–21:15 (з перервою на каву-чай).
Місце проведення: Хмельницький психологічний центр, вул. Кам’янецька 112/2.
Тренінг буде особливо корисним для: психологів, психотерапевтів, соціальних працівників, студентів, які вивчають психологію. Ведучий: Володимир Волошин, https://www.facebook.com/voloshin.vladimir.n кризовий психолог, травматерапевт, супервізор, член кризового центру медико-психологічної допомоги при Інституті психології ім. Г.С. Костюка НАПН України.Контактний телефон: (068) 207 57 19 Лариса.Семінар сертифікується.
Кількість місць обмежена, тому попередній запис та передплата обов’язкові! Контактний телефон: (068) 207 57 19 Лариса.