Cтуденти-психологи групи ПП-16-1, 16-2 відвідали кабінет «Розвитку дитини» – це заклад, що працює з дітьми із особливими потребами.

22 жовтня студенти-психологи групи ПП-16-1, 16-2 на чолі з куратором Руденок Аллою Іванівно відвідали кабінет «Розвитку дитини» – це заклад, що працює з дітьми із особливими потребами. Фахівці даного закладу дуже тепло прийняли гостей, розповіли і показали особливості роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, провели екскурсію, поділились власним досвідом та показали робоче обладнання.

Студенти прийшли з подарунками та показали лялькову виставу «Курочка ряба» у авторській інтерпритації. Здебільшого діти позитивно реагували на несподіваних гостей, спочатку соромились, але за лічені хвилини з радістю та захопленням контактували зі студентами. Студенти отримали безліч емоцій, вражень та «їжі для роздумів». Даний візит назавжди запам’ятається майбутнім психологам, а можливо і підкаже в якій сфері вони хочуть себе реалізувати.