Відбудеться презентація авторської програми відомого вітчизняного представника гуманістичної психології

6 листопада 2018 р. об 14.30 в 3-420 в Хмельницькому національному університеті відбудеться презентація авторської програми відомого вітчизняного представника гуманістичної психології, психотерапевта сертифікованого Європейською асоціацією Психотерапевтів (клієнт-центрована психотерапія Карла Роджерса), кандидата психологічних наук, доцента кафедри психодіагностики та клінічної психології Київського університету ім.Тараса Шевченка, научаючого психотерапевта Українського союзу психотерапевтів, супервізора Ігоря Антоновича Слободянюка.

Слободянюк Ігор Антонович – автор і ведучий тренінгів: «Тренінг партнерського спілкування», «Тренінг креативності», «Техніка ділових переговорів», «Рефлексивно-творчий тренінг роботи в умовах невизначеності» тощо; автор і керівник научаючого проекту «Школа тренерів»; досвід тренерської та консультативної практики – більше 20 років.

Основні напрями діяльності:– навчання психологів, психотерапевтів, тренерів;– проведення тренінгів, груп особистісного зростання, психотерапевтичних груп;– індивідуальне психологічне консультування і психотерапія.