ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі у VІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні питання теорії та практики психолого-педагогічної підготовки майбутніх фахівців», яка відбудеться на базі Хмельницького національного університету 9–10 квітня 2020 р.

Мета конференції – обговорення ключових проблем, обмін досвідом щодо теоретичного та практичного забезпечення психолого-педагогічної підготовки майбутніх фахівців.

Напрями роботи конференції:

1) психологія особистості в системі підготовки спеціалістів у вищій школі;

2) сучасні освітні концепції та технології підготовки майбутнього фахівця;

3) медико-психологічні аспекти становлення особистості;

4) робота психологів у різних сферах та умовах професійної діяльності.

У рамках конференції заплановане пленарне та секційні засідання і майстер-класи.

Робочі мови конференції: українська, російська.

За результатами конференції заплановано електронне видання збірника тез.

Вимоги до оформлення тез

Обсяг тез: 1–3 сторінки.

Форма подання:

формат сторінки – А4;

орієнтація сторінки – книжкова;

поля – всі по 2,0 см;

інтервал між рядками – 1,5;

відступ першого рядка в абзаці – 1,25 см;

шрифт – , 10 пт .

Текст тез має бути побудований за схемою:

ініціали та прізвище автора(ів) (шрифт напівжирний; вирівнювання по лівому краю);

повна назва організації, де працює автор (вирівнювання по лівому краю);

назва статті без використання скорочень (великими літерами, шрифт напівжирний, вирівнювання по центру);

основний розділ і висновки (вирівнювання по ширині).

Список літератури до тез подавати не потрібно, а посилання на праці інших авторів робити в тексті за зразком: (Коваль В. В., 2007).

Автор несе відповідальність за достовірність інформації, що міститься в тезах, а також за їхнє граматичне і стилістичне оформлення.

Редакційна колегія залишає за собою право на редагування матеріалів. Тези, оформлення яких не відповідає зазначеним вище вимогам, не будуть надруковані у збірнику.

Умови участі в конференції

До 15 березня 2020 р. надіслати на e-mail: conference.khnu@gmail.com такі документи:

1) заявкуна участь у конференції за зразком, наведеним нижче. У заявці важливо чітко зазначити електронну адресу, на яку Ви бажаєте отримати електронне видання збірника тез конференції, прізвище, ім’я, по-батькові отримувача, а також номер мобільного телефону для зворотного зв’язку. Назва файлу з заявкою за таким зразком: Koval_zayava.

2) електронний варіант тез, оформлений відповідно до зазначених вище вимог. Назва файлу – прізвище автора або першого серед співавторів латиницею за таким зразком: Koval_tezy.

3) відскановану копію квитанції про оплату організаційного внеску. Назва файлу – за таким зразком: Koval_oplata.

Організаційний внесок становить 170 гривень (на покриття витрат, пов’язаних із підготовкою, проведенням конференції та публікацією програми, сертифікату учасника конференції).

Банківські реквізити для оплати:

ПриватБанк 4731 2196 1254 0785 (прохання враховувати комісію)

Левицька Тетяна Леонідівна

Призначення платежу: оргвнесок за конференцію.

У разі неможливості особистої участі в конференції, програма конференції та сертифікат учасника будуть надіслані «Новою поштою» на вказану в заявці адресу, електронний збірник тез, відповідно, на вказану електронну адресу.

Усі витрати, пов’язані з поштовою пересилкою сертифікату та програми, власним проїздом, харчуванням і проживанням, несуть учасники конференції або організація, що їх відряджає.

Адреса Оргкомітету конференції: 29016, м. Хмельницький, вул. Інститутська, 11, Хмельницький національний університет, кафедра психології та педагогіки, 3-403а.

Телефони для довідок: моб. 068-207-57-19; 050-528-64-19 (Viber, WattsApp) – Подкоритова Лариса Олександрівна, доцент кафедри психології та педагогіки, кандидат психологічних наук, секретар Оргкомітету.

E-mail: conference.khnu@gmail.com

Примітка Надсилаючи матеріали електронною поштою, у темі листа обов’язково вказуйте своє прізвище та перелік матеріалів, які цим листом надсилаються. Приклад: Коваль Л. С.: заявка, тези, квитанція.

До зустрічі у Хмельницькому!

на участь у VІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції

9–10 квітня 2020 р.

Прізвище, ім’я, по батькові
Науковий ступінь
Вчене звання
Посада та місце роботи
Відділення «Нової пошти», на яке надсилати матеріали телефон e-mail
Тематичний напрям роботи конференції
Повна назва теми доповіді чи повідомлення на секційному засіданні
Заплановані форми участі у конференції (відмітити один чи кілька варіантів)Доповідь на пленарному засіданні
Доповідь чи повідомлення на секційному засіданні
Проведення майстер-класу чи тренінгу
Публікація матеріалів
Участь без доповіді та публікації
Необхідність надсилання сертифікату та програми конференції поштоюТак
Ні
Необхідність у поселенні (відмітити потрібне)Готель
Гуртожиток
Поселення не потрібне

ЗРАЗОК ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ

Подкоритова Л. О.

Хмельницький національний університет

СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ ДИХАЛЬНИХ ТЕХНІК У ПРАКТИЧНІЙ ПСИХОЛОГІЇ

Проблема зв’язку між соматичним і психологічним є однією з найскладніших у психології. Цей зв’язок відмічено ще з найдавніших часів. Взаємообумовленість між тілесним і душевним доводять і сучасні наукові дослідження (Завязкин О. В., 1998; Захаревич А. С., 2003).