Доценти кафедри психології та педагогіки взяли участь в онлайн семінарі Шалви Олександровича Амонашвілі «Філоофія і практика щасливого життя».

3 травня 2020 року доценти кафедри психології та педагогіки Хмельницького національного університету Гаврилькевич В. К., Крук С. Л., Подкоритова Л. О. взяли участь в онлайн семінарі доктора психологічних наук, професора, дійсного члена РАО, іноземного члена НАПН України, почесного доктора Хмельницького національного університету, почесного професора Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова та багатьох інших університетів світу Шалви Олександровича Амонашвілі «Філоофія і практика щасливого життя».

Доценти кафедри психології та педагогіки Хмельницького національного університету Гаврилькевич В. К., Подкоритова Л. О. взяли участь у free online global 5‑day conference Attuning to the Voice of Mother Earth: How to Hear Her and Follow Her Call. This global summit – featuring inspirational knowledge, practices, meditations and self-inquiry – can be attended online May 4‑8, 2020.