Зустріч магістрів спеціальності «Психологія» із завідувачем юридичної клініки кафедри «Право» Хмельницького національного університету Голдзіцьким Казиміром Адамовичем.

В рамках вивчення навчальної дисципліни «Організація управління соціально-психологічною службою», доцент кафедри психології та педагогіки Джигун Людмила Миколаївна і магістри спеціальності «Психологія» зустрілися онлайн із завідувачем юридичної клініки кафедри «Право» Хмельницького національного університету Голдзіцьким Казиміром Адамовичем.

Голдзіцький Казимір Адамович зупинився на самих актуальних для магістрів питаннях, а саме, як правильно майбутнім випускникам відкрити свою власну справу (приватний кабінет), психологічний центр. Ознайомив магістрів із переліком необхідних документів, а також запросив на консультації у юридичну клініку при кафедрі «Право» Хмельницького національного університету.

Інформація кафедри психології та педагогіки.