Відкрита лекція з предмету «Основи психологічного консультування» випускниці, практичного психолога Лужецької Оксани.

16 квітня 2021 року у рамках дисципліни «Основи психологічного консультування» для студентів 3-го курсу спеціальності «Психологія» відбулася гостьова лекція за участю нашої випускниці, практичного психолога, консультанта у методі Позитивна транскультурна психотерапія Лужецької Оксани.

Пані Оксана поділилась власним досвідом та розповіла студентам як треба себе рекламувати для збільшення власних клієнтів. Студенти психологи мали змогу на собі застосувати психологічну вправу «Долоня», мета якої є відновлення власного ресурсу.

Варто зазначити, що студенти були активними учасниками лекції, ставили запитання та отримували на них розгорнуті професійні відповіді.

Висловлюємо щиру подяку пані Оксані та сподіваємось на подальшу співпрацю.