Профорієнтаційний захід в форматі круглого стілу на тему «Психолог – must have сьогодення»

Наша кафедра разом з Департаментом освіти та науки Хмельницької міської ради, Подільська правова ліга та Молодіжна рада Хмельницького організували та провели 28.04.2021 року профорієнтаційний захід в форматі круглого стілу на тему «Психолог – must have сьогодення».

У заході прийняли участь учні 10-11 класів шкіл міста Хмельницького та шкільні психологи.

Під-час заходу завідувач кафедри, Потапчук Євген Михайлович, ознайомив майбутніх абітурієнтів з нашою спеціальністю, дав відповідь на такі питання як, хто такий психолог та сфери його роботи, чому психолог потрібний кожному.

Були обговорені такі теми: Психічне здоров’я як основа гармонійного розвитку особистості; Емоційний інтелект та шляхи його підвищення.

Також присутні отримали поради щодо самоорганізації учнів до дистанційного навчання. Крім теоретичної частини нашої зустрічі, учасники мали змогу прийняти участь в майстер-класах та глибше пізнати себе.