Гостьова лекція з навчальних дисциплін «Організація управління соціально-психологічною службою» та «Основи психологічної корекції з практикумом групової психокорекції»

В рамках вивчення навчальної дисципліни «Організація управління соціально-психологічною службою», магістрами спеціальності «Психологія», та студентами третього курсу навчальної дисципліни «Основи психологічної корекції з практикумом групової психокорекції», на лекцію було запрошено практичного психолога вищого професійного училища № 4 Пастощук Галину Дмитрівну, яка глибоко вивчає проблему психологічної допомоги онкохворим.

Пастощук Галина Дмитрівна подала магістрам багато корисної інформації щодо організації психологічної допомоги хворим у місті Хмельницькому, проаналізувала роботу психологічної служби у медичних закладах, розповіла про соціальну допомогу, на яку можуть розраховувати хворі, на державному рівні. А також, детально, зупинилася на психологічній допомозі онкохворим.

Інформацію підготували:
доцент кафедри психології та педагогіки Джигун Л.М.,
доцент кафедри психології та педагогіки Подкоритова Л. О.