Онлайн захист курсових робіт на кафедрі психології та педагогіки

3-го та 4-го червня 2021 року відбувся захист курсових робіт студентів психологів гр. ПП-19-1, ПП-19-2 з дисципліни «Психологія особистості» та студентів гр. ПП-18-1, ПП-18-2 з дисципліни «Основи психологічного консультування».

Зі вступним словом до учасників онлайн конференції виступила доктор психологічних наук, професор Комар Таїсія Василівна.

На захисті були присутні: завідувач кафедри, доктор психологічних наук, професор Потапчук Євген Михайлович, доктор психологічних наук, професор Комар Таїсія Василівна, кандидат психологічних наук, доцент Антонова Зінаїда Олександрівна, доктор філософії в галузі психології, старший викладач Петяк Олена Віталіївна.

Цікаві теми курсових робіт які були представлені до захисту: «Дослідження суб’єктивності розуміння клієнтом ефективності консультативної роботи», «Консультування підлітків з проблем профілактики дитячої злочинності», «Психологічне консультування батьків щодо стану тривожності підлітків», «Особистий щоденник як засіб психологічної самодопомоги та виду креативності», «Емоційне ставлення дошкільників до майбутнього процесу навчання у школі», «Дослідження самооцінки особистості на основі теорії К.Роджерса» та багато інших, усі роботи успішно пройшли Anti-Plagiarism v-15.257.

Під час захисту студенти психологи відповідали на питання членів комісії після того, як мали змогу продемонструвати результати своїх напрацювань на презентаційних слайдах, дякуємо за цікаві, насичені емоціями доповіді.

Щиро радіємо досягненням наших здобувачів вищої освіти, та вітаємо з успішним захистом курсових робіт.

Інформацію підготувала кафедра психології та педагогіки.