Перейти до вмісту

Вимоги до вступу (магiстратура)

Вступникам до магістратури (на базі дипломів Бакалавра / Спеціаліста / Магістра)

У Хмельницькому національному університеті навчання на цьому освітньому рівні триває 1 рік 4 місяці або 1 рік 9 місяців залежно від обраної Вами освітньої програми для навчання – освітньо-професійної або освітньо-наукової.

Для здобуття ступеня магістр у 2024 році зараховуються бали єдиного вступного іспиту (ЄВІ) 2023 або 2024 років, єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) 2024 року /єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ) 2024 року (для визначених Порядком прийому у 2024 року перелік спеціальностей) або фахового іспиту в університеті та мотиваційний лист.

Вступ у магістратуру можливий на основі диплома «БАКАЛАВР/МАГІСТР/СПЕЦІАЛІСТ»

спеціальності галузей знань 01 “Освіта/Педагогіка (крім спеціальності 017), 05 “Соціальні та поведінкові науки», 07 “Управління та адміністрування”, 12 “Інформаційні технології”, 24 “Сфера обслуговування”, 29 «Міжнародні відносини»

усі інші спеціальності

_____________________________

Реєстрацію осіб, які бажають взяти участь у єдиному фаховому вступному випробуванні (ЄФВВ) та/або  єдиному вступному іспиті (ЄВІ),  здійснюють приймальні комісії закладів вищої освіти за умови особистої присутності вступника / вступниці та/або дистанційно з 7 травня по 29 травня 2024 року.

ЄВІ – форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра, яка поєднує тест загальної навчальної компетентності та тест з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської на вибір вступника).

ЄФВВ – форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра, яка передбачає оцінювання рівня підготовленості вступника з фаху.

ЄДКІ – єдиний кваліфікаційний державний іспит для вступників на спеціальність 125 “Кібербезпека та захист інформації”, які складали у 2024 року.

Фаховий іспит (в університеті) – форма вступного випробування для вступу на основі здобутого (або такого, що здобувається) ступеня або освітньо-кваліфікаційного рівня вищої освіти, яка передбачає очну або дистанційну (за рішенням закладу освіти) перевірку здатності до опанування освітньої програми певного рівня вищої освіти на основі здобутих раніше компетентностей.

Мотиваційний лист – викладена вступником інформація (відповідно до визначених ЗВО вимог до структури та змісту мотиваційного листа) про особисту зацікавленість у вступі на конкретну пропозицію та відповідні очікування, досягнення у навчанні, власні сильні та слабкі сторони.

Усі питання щодо вступу в магістратуру:
Пасічник Алла Олексіївна, тел. 067-155-88-04

Завідувачка кафедри психології і педагогіки – доктор психологічних наук, професор Комар Таїсія Василівна, тел.: 067-380-28-00

За більш детальною інформацією звертайся на сайт: приймальної комісії ХНУ https://pk.khmnu.edu.ua/magistratura/