4-6 листопада відбулася міжнародна онлайн-конференція, у якій прийняли участь не лише викладачі кафедри психології та педагогіки, а й студенти-психологи першого, другого та третього рівнів вищої освіти.
Організатори конференції: Інститут психології імені Г.С. Костюка НАПН України, Лабораторія загальної психології та історії психології ім. В. А. Роменця, ГО «Інститут психології здоров’я», дивізіон стресу і психологічної травми Національно психологічної асоціації, Національна психологічна асоціація, кафедра психології та педагогіки Національної академії Національної гвардії України, кафедра військової психології та педагогіки Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кафедра терапії і геріатрії НУОЗУ імені П. Л. Шупика.
Спікерами були: Онно Ван Дер Харт (Нідерланди) з темою «Спостереження травматичної дисоціації під час Першої світової війни: фундамент сучасного розуміння та лікування», Ізабель Фернандес (Італія) «Терапія за допомогою Десенсибілізації і переробки рухом очей (EMDR) під час пандемії Covid-19», Роджер Соломон (США) «Резильєнтність – здатність проявляти емоційну та розумову силу у реагуванні на виклики та негаразди», Єва Мюнкер-Крамер (Австрія) «EMDR в Україні – внесок у систему охорони здоров’я, не лише у межах ПТСР, Ганс-Германн Берц «Проста та ефективна стабілізація травм», Аманда Клінтон (США) «Травма – фокусована Когнітивно-поведінкова терапія», Деніс Флорес, Ейріні Ламмі (Aвстралія) «Подолання стресу через резильєнтність», Пол Міллер (Англія) «Нейробіологія травма-фокусованого підходу до психічних розладів», Кнут Андерсен (Норвегія) «Базове розуміння горя», Др. Наталія Скрітская (США) «Розуміння подовженого горювання як основа для зцілення», Маргарида Гаспар де Матос (Португалія) «Психічне здоров’я та коронавірус і постковідний синдром серед молоді», Джанер Бінгьоль (Туреччина) «Ціна виживання», Володимир Волошин (Україна) «Метод біосугестивної терапії», Дженей Вайнхолд (США) «Підхід на основі розвитку для реабілітації груп населення, що страждають від сучасних психічних станів».
Ця подія стала можливою завдяки фінансовій підтримці Уряду Великої Британії в рамках проєкту “Якісні послуги для ветеранської спільноти: Покращення співпраці між Міністерством у справах ветеранів України та ветеранськими організаціями, за участі органів місцевого самоврядування та ветеранських просторів, задля оцінки потреб і реінтеграції ветеранів і ветеранок”, який виконує БО БФ «Стабілізейшн Суппорт Сервісез». Погляди, висловлені під час цієї події, належать автору(-ам) і можуть не збігатися з офіційною позицією Уряду Великої Британії.
Студенти бакалаврського рівня мали змогу здобути нові теоретично-практичні знання з дисциплін: «Кризова психологія», «Психологія праці, «Психологічне консультування», «Психокорекція». Студенти-магістри мали змогу отримати знання з дисциплін: «Соціально-психологічний супровід осіб у складних життєвих обставинах», «Психотерапевтична майстерня». Аспіранти розширили та поглибили знання з дисциплін «Теорія і практика збереження психічного здоров’я людини».
Усі учасники конференції отримали сертифікати.