Гостьова лекція з Педагогіки для здобувачів вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта. Біологія та здоров’я людини

11 травня 2022 року в межах вивчення навчальної дисципліни «Педагогіка» для першого (бакалаврського) рівня проведено гостьову Zoom-лекцію запрошеним фахівцем-практиком, дефектологом вищої категорії, кандидатом психологічних наук, доцентом Руденок Аллою Іванівною на тему «Основи інклюзивної освіти».

Упродовж лекції Алла Руденок розкрила актуальність інклюзії в умовах сучасної системи освіти; ознайомила студентів з організацією освітнього процесу в умовах інклюзивної освіти; індивідуальною програмою розвитку учня з особливими освітніми потребами; сучасними допоміжними технологіями, що сприяють кращому засвоєнню навчального матеріалу; психолого-педагогічним супроводом дітей з особливими освітніми потребами; розмежувала поняття «ексклюзія», «сегрегація», «інтеграція», «інклюзія»; надала практичні поради щодо роботи з дітьми з ООП.

Після викладу основного матеріалу, здобувачі поділились своїми думками та враженнями щодо почутого, подякували за цікаву, змістовну та позитивно емоційно забарвлену лекцію, отримали аргументовані відповіді на свої запитання.

Висловлюємо щиру подяку пані Аллі Руденок за доступний і ґрунтовний виклад актуальної теми та сподіваємось на подальший розвиток нашої співпраці.

Кафедра психології та педагогіки