Тренінги на тему «Вибір життєвого майбутнього шляхом балансу»

28 жовтня 2022 року студенти та викладачі  кафедри психології та педагогіки, разом з внутрішньо переміщеними особами взяли участь у тренінгу, який відбувся за підтримки проекту ПРООН, що реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та громадської Маріупольської молодіжної організації «Заходи» на тему «Вибір життєвого майбутнього шляхом балансу» який провела психолог, психотерапевт в методі позитивної психотерапії (реєстр УСП, WAPP), тренер базового та майстер курсу Всесвітньої асоціації позитивної і транскультуральної психотерапії (WAPP), голова секції позитивної психотерапії в Хмельницькому осередку УСП, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки Хмельницького національного університету,  Наталія Ханецька.

Усі учасники мали змогу поділитися своїми життєвими історіями, надати підтримку в пошуку власного ресурсу, проаналізувати основні психологічні механізми, що включаються в даних ситуаціях та отримати відповіді на власні запитання.

Щиро дякуємо ГО «Заходи» за запрошення та співпрацю з кафедрою психології та педагогіки Хмельницького національного університету.

Кафедра психології та педагогіки.