УЧАСТЬ ПРОФЕСОРА ЄВГЕНА ПОТАПЧУКА У ТЕЛЕЕФІРІ 33 КАНАЛУ, ПРИСВЯЧЕНОМУ ПРОБЛЕМІ ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ’Я

Викладачів кафедри психології та педагогіки часто запрошують до співпраці колеги та журналісти, особливо коли мова йде про пошук шляхів подолання тих чи інших психологічних проблем.

23 грудня 2022 р. завідувач кафедри психології та педагогіки  Хмельницького національного університету, доктор психологічних наук, професор Євген Потапчук прийняв участь у прямому телеефірі 33 каналу. Темою розмови було психічне здоров’я, зокрема те, як розпізнати психічні проблеми в собі чи у близьких людей.

Євген Михайлович розповів телеглядачам про реакцію психіки людини на стресогенні чинники війни, охарактеризував можливі емоційні та поведінкові реакції населення, а також розкрив шляхи відновлення і збереження психічного здоров’я. При цього звернув увагу на потенціал сім’ї (психотерапевтичну функцію) та можливості самої людини виступати в ролі суб’єкта самозбереження.

Кафедра психології та педагогіки