Арттерапевтична співпраця

26 січня 2023 доцентка кафедри психології та педагогіки, Лариса Подкоритова провела методичний вебінар у рамках проєкту «Психопрофілактика тривожних станів засобами арттерапії», що реалізується у співпраці ВГО «Арт-терапевтична асоціація» з «Київським міським будинком учителя». Організаторкою проєкту є Олена Луценко – практичний психолог-методист вищої кваліфікаційної категорії, методист «Київського міського будинку учителя», Голова відокремленого осередку ВГО «Арт-терапевтична асоціація» в м. Києві.

Ведуча представила учасницям авторську арттерапевтичну вправу «Оберіг», яка спрямована на створення у людини ресурсного стану та відчуття захищеності.

Вебінар, організаторка і ведуча отримали схвальні відгуки від учасниць заходу.

Кафедра психології та педагогіки висловлює щиру подяку за співпрацю ВГО «Арт-терапевтична асоціація» і «Київському міському будинку вчителя».