Новак Микола Володимирович

Назва дисертації: «Соціально-психологічні умови розвитку стресостійкості фахівців соціальної сфери в умовах війни».

Прізвище, ім’я, по-батькові, науковий ступінь, вчене звання наукового керівника: доктор педагогічних наук, кандидат психологічних наук, професор Романовська Людмила Іванівна.

СПИСОК ОПУБЛІКОВАНИХ ПРАЦЬ ЗА ТЕМОЮ ДИСЕРТАЦІЇ:

Підготовлено та опубліковано тези:

Новак М. Деякі аспекти розвитку стресостійкості майбутніх соціальних працівників / Професійна підготовка фахівців соціальної сфери: надбання, проблеми, перспективи: Матеріали ІІІ Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції конференції (м. Хмельницький, 27-28 жовтня 2022 року)/Ред. rолегія: Бриндіков Ю. (голова) та ін./ М-во освіти і науки України, Хмельницький нац. ун-т., каф. соц. роб. і соц. педагог. – Хмельницький: ХНУ, 2022. – с.41-44

Публікації з науковим керівником:

Романовська Л. І., Новак М. В. Заклад вищої освіти як чинник розвитку стресостійкості майбутніх фахівців соціальної сфери/ Актуальні дослідження в соціальній сфері : матеріали двадцятої міжнародної науково-практичної конференції (м. Одеса, 17 листопада 2022 р.) / гол. ред. В. В. Корнещук. – Одеса: ФОП Бондаренко М. О., 2022. – с. 142-144

Фахові публікації:

Завершено роботу над фаховою науковою статтею “Стресостійкість як професійна якість фахівця з соціальної роботи”, яку подано для публікації у фаховий науковий журнал категорії Б “Psychology Travelogs”.

Участь у всеукраїнських та міжнародних конференціях:

IV Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції соціально-освітні домінанти професійної підготовки фахівців соціальної сфери та інклюзивної освіти, 26-27 жовтня 2022 року, м. Запоріжжя  (сертифікат учасника)

Всеукраїнській науково-практичній конференції Актуальні проблеми соціальної роботи: досвід і перспективи. 1 листопада 2022 року, м. Кам’янець-Подільський (програма участі)

Міжнародній науково-практичній конференції “Психологічний супровід особистості в умовах сучасних викликів постмодерного суспільства: теоретичні засади та прикладні аспекти” 25.11.22ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» (програма участі)

Міжнародній науково-практичної конференції «Наука і освіта в глобалізаційних і національних вимірах: виклики, загрози, перспективи розвитку» (м. Полтава-Лубни-Миргород, 29-30 листопада, 2022 року) (сертифікат учасника)

ХІ Міжнародній науково-практичній конференції «соціальна робота: виклики сьогодення», 24-25 листопада 2022 р., Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, Тернопіль (сертифікат учасника)

Участь у XX міжнародній науково-практичній конференції Актуальні дослідження в соціальній сфері (м. Одеса, 17 листопада 2022 р.) (сертифікат учасника)

ІІІ Всеукраїнській онлайн-конференції “Професійна підготовка фахівців соціальної сфери: надбання, проблеми, перспективи. Хмельницький, 27-28 жовтня 2022 року (сертифікат учасника)

Підвищення кваліфікації:

ІІІ Всеукраїнській онлайн-конференції “Професійна підготовка фахівців соціальної сфери: надбання, проблеми, перспективи. Хмельницький, 27-28 жовтня 2022 року  (10 годин, сертифікат 24/2022 ХМ)

XX міжнародній науково-практичній конференції Актуальні дослідження в соціальній сфері (м. Одеса, 17 листопада 2022 р.)  (0,2 кредити ECTS, сертифікат)

Міжнародній науково-практичної конференції «Наука і освіта в глобалізаційних і національних вимірах: виклики, загрози, перспективи розвитку» (м. Полтава-Лубни-Миргород, 29-30 листопада, 2022 року) (0,4 кредити ECTS, сертифікат)

Пройшов у лютому-березні 2023 року сертифікований МОН України, ЮНІСЕФ та ГО “Ла Страда-Україна” тренінг за освітньою програмою для здобувачів освіти “Базові навички медіатора та медіаторки однолітків служби порозуміння закладу освіти” (70 академічних годин, з них 54 години практичного навчання), сертифікат 4701-м/2023 від 01.03.2023 року.