Відповідь на запит 19

• Угода про співпрацю з Університетом імені Адама Міцкевича в Познані
    Докторська програма в Докторській школі соціальних наук Університету імені Адама Міцкевича готує своїх учасників до ведення самостійної наукової та дослідницької діяльності в галузі психології. Програма складається з обов’язкових і факультативних занять та виконання індивідуального плану досліджень під контролем наукового керівника. Обов’язкові та факультативні курси включають навчання: (1) сучасним концепціям і напрямам досліджень у сфері психології та суміжних дисциплін; (2) методології дослідження, зокрема й передовим методам дослідження та методам аналізу даних; (3) принципам фінансування досліджень і отримання коштів на дослідження; (4) етичним умовам ведення наукової і дослідницької діяльності; (5) методиці проведення дидактичних занять на рівні вишу і використанні сучасних технологій в освіті; (6) принципам наукової комунікації і популяризації наукових знань та їхнього використання в науці.
  • Угода про співпрацю з Шльонським університетом в Катовіцах (Uniwersytet Śląski w Katowicach)
    Згідно з постановою «Про Вищу освіту» від 2005 року існують програми підготовки здобувачів такому напрямку як психологія. Університет готує докторів наук (PhD, doktor). PhD, doktor надається тим, хто здав іспит на ступінь доктора наук і успішно захистив дисертацію. Щоб почати навчання на отримання докторського ступеня, необхідно мати ступінь магістра або ідентичний ступінь.