Практичні заняття доцента кафедри психології та педагогіки В’ячеслава Гаврилькевича

19, 22 і 26 червня 2023 року доцент кафедри психології та педагогіки В’ячеслав ГАВРИЛЬКЕВИЧ на волонтерських засадах провів перші три практичні заняття із циклу «Фокусовані на серці техніки саморегуляції для подолання тривоги і стресу» у Хмельницькому міському центрі соціальних служб. Заняття відбуваються на основі договору про співпрацю між кафедрою психології та педагогіки Хмельницького національного університету і Хмельницьким міським центром соціальних служб.

Учасниці занять познайомилися з технологією біологічного зворотного зв’язку за варіабельністю серцевого ритму, розробленою в HeartMath Institute (Boulder Creek, California, USA) для тренування саморегуляції і налагодження внутрішньої рівноваги, і мали можливість побачити, як різні розумові, емоційні і фізичні події відображаються в ритмах серця, та як виглядає ритмограма серця і частотний спектр серцевого ритму, коли людина перебуває у стані внутрішньої рівноваги і злагодженості. Також практично опановували фокусовані на серці техніки саморегуляції, які допомагають долати виснажливі емоції, тривогу і стрес та налагоджувати внутрішню рівновагу.

Фото: © Гуранська Т., Захожа О.