4 вересня 2023 року відбулась лекція з арттерапії доцента кафедри психології та педагогіки Лариси Подкоритової

4 вересня 2023 року відбулась публічна безкоштовна лекція з арттерапії доцента кафедри психології та педагогіки Хмельницького національного університету Лариси Подкоритової на базі Хмельницького центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Лекція була проведена у рамках курсу «Фототерапія» провідного психолога Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, гештальттерапевта, фотографа Сергія Аніськова. Під час лекції Лариса Подкоритова розповіла про особливості арттерапії як системи психологічної допомоги, її основні види і форми, а також провела для слухачів вправу, що поєднувала роботу з фотографією і текстом. Слухачі були зацікавлені у представленому теоретичному і практичному матеріалі, активно долучалися до групової роботи.

Кафедра психології і педагогіки висловлює щиру подяку Центру і особисто Сергію Аніськову за співпрацю.

Кафедра психології та педагогіки