Зустріч представників влади міста й області,  соціальних служб та ХНУ з делегацією Ізраїльської коаліції травми (ITC)

7 вересня 2023 року у приміщенні Хмельницької обласної філармонії відбулася урочиста зустріч представників влади міста й області,  соціальних служб та Хмельницького національного університету з делегацією Ізраїльської коаліції травми (ITC). На зустріч були також представники кафедри психології та педагогіки ХНУ – доценти В’ячеслав Гаврилькевич і Лариса Подкоритова. Голова ізраїльської делегації Олександр Гершанов у своєму виступі наголосив на необхідності зміцнення “психічного імунітету” українців, підвищенню їхньої життєстійкості, зокрема за рахунок належної психологічної просвіти. З цією метою ITC ініціює створення центрів резильєнтності у низці міст України, зокрема і в Хмельницькому. У якості подарунку були привезені чудові книги Наталії Макєєнко й Олександра Гершанова “Шлях до зцілення: основи роботи з наслідками травматичних подій”, один з примірників якої передано до бібліотеки кафедри психології та педагогіки ХНУ. У посібнику зокрема подано матеріали, використані спеціалістами Ізраїльської коаліції травми для онлайн навчання українців з надання першої психологічної допомоги у кризі навесні і влітку 2022 року. Це навчання проходили доценти кафедри психології та педагогіки: Зінаїда Антонова, В’ячеслав Гаврилькевич, Лариса Подкоритова, Наталія Ханецька.

Колектив кафедри сподівається на подальшу співпрацю з Ізраїльською Коаліцією Травми та щиро дякує координаторці розвитку програм психо-соціальної підтримки у Хмельницькому від Ізраїльської Коаліції Травми ІTC та своїй випускниці Тетяні Гуранській за співдружність і запрошення на зустріч.

Кафедра психології та педагогіки