Практичні заняття на базі  медичного центру “АПІС МЕЛІФІКА”

11.09.2023 року, студенти спеціальності Психологія, група ПП-20-1, в рамках вивчення навчальних дисциплін «Психологічна реабілітаційна робота» та «Основи спеціальної психології з практикумом», відвідали практичні заняття, на базі стейкхолдерів кафедри психології та педагогіки, у медичному центрі “АПІС МЕЛІФІКА”. Проведення практичних занять на базі медичного центру, дає можливість студентам краще засвоїти знання, уміння та навички з навчальних дисциплін.

Студенти мали змогу познайомитися з напрямками за якими працює медичний центр, а саме:

• раннє втручання в долю хворих дітей, що допоможе їм не стати інвалідами;
  • надання допомоги дітям-інвалідам, яка покращить їх фізичний та психомовленнєвий розвиток;
  • навчання батьків реабілітаційним процесам;
  • своєчасне виявлення у дітей причин, що призводять до невстигання та дезадаптації в школі, їх корекцію;
  • надання консультацій та лікування дітей з неврологічними, психологічними, мовленнєвими порушеннями та їх профілактика;

Психологічна діагностика:

• адаптація дітей до місця проживання та їх інтеграція у суспільство пізнавальної діяльності дитини;
  • дослідження інтелектуальних здібностей;
  • психологічна діагностика готовності дитини до школи;
  • консультування особистісних стосунків;
  • діагностика мовленнєвих порушень.

Психологічна корекція:

• розвиток дрібної моторики пальців, кисті рук;
  • розвиток пізнавальних здібностей і мотивації;
  • корекція емоційно-вольової сфери;
  • корекція взаємовідносин у родині;
  • арт-терапія;
  • кольоро-терапія;
  • Монтессорі-терапія.

Здобувачі активно обговорили психологічну діагностику та корекцію дітей віком від 8-ми до 15-ти років із стейкхолдером кафедри психології та педагогіки, психіатром Кривицькою Віліною Василівною, а також, мали можливість спостерігати за проведенням занять, дітей з різним ступенем розвитку.

‘Викладачі та студенти кафедри психології та педагогіки щиро вдячні Кривицькій Віліні Василівні, за можливість здобувати новий досвід у практичній діяльності.

Інформація кафедри психології та педагогіки.