Відвідування здобувачами та куратором групи ПП-22-1 Музею техніки і науки ХНУ

21 вересня здобувачі другого курсу гр. ПП-22-1 разом з куратором групи, доцентом Оленою ВАСИЛЕНКО відвідали Музей техніки і науки Хмельницького національного університету.

Здобувачі другого курсу мали змогу ознайомитися з розвитком технічних засобів людства, починаючи зі стародавніх часів до сьогодення та послухати історію створення і розвитку Хмельницького національного університету, що представлена на стендах музею.

Експозиції музею, представлені у п’яти тематичних залах музею, викликали щирий інтерес і захоплення у здобувачів освіти другого курсу.

Вдячні усім, хто долучений до збереження історії нашого університету, та особливу подяку висловлюємо Ігореві Михайловичу за надзвичайно цікаву екскурсію музеєм.

Інформація кафедри психології та педагогіки