Перегляд викладачами та студентами кафедри психології та педагогіки українського історичного фільму «Довбуш»

З метою вшанування пам’яті захисників і захисниць України викладачі та студенти кафедри психології та педагогіки 4 жовтня 2023 року долучилися до Всеукраїнської акції національно-патріотичного виховання молоді – перегляду українського історичного фільму режисера Олеся Саніна «Довбуш».

Олекса Довбуш є уславленим українським героєм, який відомий своїм завзяттям і боротьбою за незалежність і свободу жителів Карпат. За його життя було складено безліч легенд і народних переказів, які передавалися з покоління в покоління.

Фільм «Довбуш» вразив глядачів своєю масштабністю, унікальністю, неперевершеною грою акторів, неймовірною красою українських Карпат, прекрасними декораціями та костюмами.

Боротьба головних героїв фільму за незалежність і свободу свого народу перегукується з сьогоднішніми трагічними подіями в Україні, тому фільм залишив глибокий слід у серцях глядачів.

Інформація кафедри психології та педагогіки