Виїзне практичне заняття в Хмельницькому благодійному фонді “Хесед Бешт”

21.11.2023 р. студенти психологи ОКР «Магістр» стаціонарної форми навчання та заочної, відвідали Хмельницький благодійний фонд «Хесед Бешт». Керівництво фонду провели екскурсію закладом, розповіли про діяльність Центру психологічної підтримки «Ор Шалом» та показали різноманітні психологічні кабінети.

Психологиня центру «Ор Шалом» студентам провела лекцію на тему «Психологічна підтримка дітей в умовах війни за допомогою Хібукі-терапіі». Лекторка – Наталія Сиско, кандидатка психологічних наук, доцентка, методистка Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області.

Студенти психологи ОКР «Магістр» дякують керівниці психологічного Центру Олені Косіюк за знайомство з діяльністю ХБФ «Хесед Бешт» і за можливість ознайомитись із ще одним методом психологічної підтримки українців в умовах війни.

Інформація кафедри психології та педагогіки