Козельський Віктор Станіславович

Назва дисертації: «Особливості психологічного консультування підлітків та молоді у стресогенному соціокультурному».

Прізвище, ім’я, науковий ступінь, наукового керівника:

Олена ПЕТЯК, доктор філософії з психології, доцент кафедри психології та педагогіки.

СПИСОК ОПУБЛІКОВАНИХ ПРАЦЬ ЗА ТЕМОЮ ДИСЕРТАЦІЇ

І. Статті, опубліковані у фахових виданнях, включених до переліку, затвердженого МОН України:

1. Петяк, О. В., Козельський, В. С. (2024). Особливості рефлексивного психологічного консультування підлітків у сучасному стресогенному середовищі. Психологічні студії, (4), 65–71. https://doi.org/10.32782/psych.studies/2023.4.9

ІІ. Статті апробаційного характеру, опубліковані в спеціалізованих журналах, збірниках матеріалів наукових конференцій:

1. Участь у ХІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції м. Хмельницький, 30 листопада 2023р. тези конференції та тему «Вплив соціальних мереж на психічне здоров`я підлітків» (сертифікат).
  2. Участь у Міжнародно міждисциплінарній науково-практичній конференції педагогіка мистецтва для збереження і розвитку психічного і фізичного здоров’я та культурного зростання особистості впродовж життя, Мелітопольський державний педагогічний університет ім. Богдана Хмельницького 1-2 грудня 2023р., «Роль психологічної підтримки у формуванні емоційного здоров`я серед підлітків у сучасному світі». (сертифікат участі.)

СТАЖУВАННЯ ТА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ:

1. Успішно закінчив курс «Психологія стресу та способи боротьби з ним», прометеус (сертифікат).