Стражник Юлія Ігорівна

Назва дисертації: Психологічні умови розвитку резильєнтності майбутніх офіцерів-прикордонників

Прізвище, ім’я, по-батькові, науковий ступінь, вчене звання наукового керівника: Комар Таїса Василівна, доктор психологічних наук, професор.

СПИСОК ОПУБЛІКОВАНИХ ПРАЦЬ ЗА ТЕМОЮ ДЕСЕРТАЦІЇ

I. Статті опубліковані у фахових виданнях, включених до переліку, затверженого МОН України:

1. Стражник Ю.І. Аналіз сутності і генеза поняття «резильєнтність» у науковій літературі. «Наукові інновації та передові технології» (Серія «Управління та адміністрування», Серія «Право», Серія «Економіка», Серія «Психологія», Серія «Педагогіка») № 14(28) 2023. С. 1291-1300.

2. Стражник Ю.І. Психологічні умови розвитку резильєнтності майбутніх офіцерів-прикордонників в умовах вищого навчального закладу. Науковий журнал «Psychology Travelogs» 2024, № 1. С. 200-209.

II.Статті апробаційного характеру опубліковані в спеціалізованих журналах, збірниках матеріалів наукових конференцій:

1. Стражник Ю.І. Негативні психоемоційні стани персоналу правоохоронних органів. Психологічні та педагогічні проблеми професійної освіти та патріотичного виховання персоналу системи МВС України : матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції (м. Вінниця, 24 березня 2023 року). Вінниця, 2023. С. 149-150.

2. Стражник Ю.І. Гендерні аспекти в управлінській культурі. Реалізація гендерної політики на сучасному етапі розвитку сектору безпеки і оборони України:стан, проблеми, перспективи : матеріали IV Міжнародної науково-практичної конференції (м. Хмельницький, 18 травня 2023 року). Хмельницький, 2023.

3. Стражник Ю.І. Еристичний потенціал сучасних освітніх технологій у викладанні психологічних дисциплін: матеріалиІVміжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми психологічного забезпечення службової діяльності працівників правохоронних органів»(м. Київ, 31 жовтня 2023 року). Київ 2023. (сертифікат).

4. Стражник Ю.І. Актуальні проблеми морально-психологічного забезпечення складових сектору безпеки і оборони України. Роль резильєнтності у професійній діяльності майбутніх офіцерів-прикордонників: матеріали ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Сектор безпеки і оборони України на захисті національних інтересів: актуальні проблеми та завдання в умовах воєнного стану».(м. Хмельницький, 23 листопада 2023 року). Хмельницький 2023. (сертифікат).

Стажування та підвищення кваліфікації:

1. Індивідуальна програма підвищення кваліфікації (стажування) в Кам’янець-Подільському національному університеті (кафедра педагогіки та управління навчальним закладом. Термін – з 13 лютого по 13 травня 2023 року. Тема: «Психологія управлінської діяльності». (сертифікат).

2. Онлайн-курс «Травматичний досвід і ПТСР інструметарій для психотерапевта». 03.04.2023. (сертифікат).

4. THE HATO DEFENCE EDUCATION ENHANCEMENT PROGRAMME AND THE PARTNERSHIP FOR РEACE CONSORTIUM OF DEFENSE ACADEMIES AND SECURITY STUDIES INSTITUTES. Module 1 of the foundational faculity development program «STUDENT CENTERED ACTIVE LEARNINQ METHODS». (сертифікат).

5. THE HATO DEFENCE EDUCATION ENHANCEMENT PROGRAMME AND THE PARTNERSHIP FOR РEACE CONSORTIUM OF DEFENSE ACADEMIES AND SECURITY STUDIES INSTITUTES. Module 2 of the foundational faculity development program «ASSESSMENT AND ACTIVE LEARNINQ».(сертифікат).

6. THE HATO DEFENCE EDUCATION ENHANCEMENT PROGRAMME AND THE PARTNERSHIP FOR РEACE CONSORTIUM OF DEFENSE ACADEMIES AND SECURITY STUDIES INSTITUTES. Module 3 of the foundational faculity development program «LESSON PLANNINQ AND CURRICULUM DESINQ». (сертифікат).