28 листопада 2024 року кафедра психології та педагогіки Хмельницького національного університетупровела ХІV Всеукраїнську науково-практичну конференцію здобувачів вищої освіти та молодих науковців «Формування особистості сучасного фахівця як суб’єкта самотворення в умовах освітнього простору».
З вітальним словом до учасників конференції та запрошених гостей звернулася координатор конференції Оксана ВАРГАТА, яка привітала учасників та побажала продуктивної роботи; модератор конференції Дарія КАРПОВА акцентувала увагу на актуальності теми конференції, зокрема технічний супровід забезпечила Зінаїда АНТОНОВА та інформаційний супровід організувала Олена ПЕТЯК.
З вітальним словом до учасників конференції звернувся Олег СИНЮК, проректор з наукової роботи, доктор технічних наук, професор який подякував Збройним Силам України за можливість проведення конференції та побажав усім учасникам вдалого заходу.
Євген ПАВЛЮК, декан факультету здоров’я, психології, фізичної культури та спорту, доктор педагогічних наук, професор підкреслив важливість даного заходу та побажав учасникам креативного обміну думками.
Таїса КОМАР, завідувачка кафедри психології та педагогіки, докторка психологічних наук, професорка відзначила актуальність теми конференції та побажала учасникам ефективної творчої взаємодії.
Євген ПОТАПЧУК, доктор психологічних наук, професор, Заслужений працівник освіти України побажав слухачам гарного настрою та ефективної роботи.
Валерія КОРШАК, здобувачка другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 053 «Психологія» Державного університету «Житомирська політехніка» побажала учасникам вдалого продуктивного заходу та позитивних емоцій.
Мета конференції розкрити науковий, творчий потенціал молодих науковців, здобувачів вищої освіти та аспірантів, поділитися останніми досягненнями науки в галузі 053 «Психологія». Учасники мали змогу представити апробацію результатів досліджень за такими напрямами: формування особистості як суб’єкта самотворення та самозбереження; психологічні засади підготовки молоді до сімейного життя; питання адаптації, дезадаптації та психокорекції; інноваційно-психологічні технології підготовки фахівців; питання здоров’я, фізичної культури та спорту.
Цьогоріч взяли участь понад 160 учасників не лише хмельничани, а такожще з різних міст учасники, а саме з Уманя, Житомира, Кривого Рогу, Одеси, Вінниці, Мелітополя та Луганська.
Дуже велика кількість молодих науковців хотіли презентувати свої тези. Доповідачами були:
Назар ЛЕВИЦЬКИЙ, здобувач третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти Хмельницького національного університету. Доповідь на тему: «ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ ПОСТТРАВМАТИЧНОГО ЗРОСТАННЯ – СІМ’Я ТА РЕСУРСИ ОСОБИСТОСТІ».
Кирило ІВАНОВ,здобувач другого (магістерського) рівня вищої освіти Луганського національного університету ім Т. Шевченка. Доповідь на тему: «ВПЛИВ РУХОВОЇ АКТИВНОСТІ НА САМОВИЗНАЧЕННЯ ТА САМОСТВЕРДЖЕННЯ ОСОБИСТОСТІ СУЧАСНОГО ФАХІВЦЯ»
Олександр ЗАЯЦЬ, здобувач другого (магістерського) рівня вищої освіти Мелітопольського державного педагогічного університету імені Б. Хмельницького. Доповідь на тему: ПТСР. ПСИХОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ДІАГНОСТИКИ ТА ПРОЯВУ ПОСТРАВМАТИЧНОГО СТРЕСОВОГО РОЗЛАДУ У ДІТЕЙ В УМОВАХ АМБУЛАТОРНОГО НАГЛЯДУ
Анна МАЛЯР, Олена КАРЧИНСЬКА та Олександр РОМАНЧУК, здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Хмельницького національного університету. Доповідь на тему: «КОРИСНІ ЗВИЧКИ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ СТУДЕНТСЬКІЙ МОЛОДІ СТАТИ ЗДОРОВИМИ».
Ілля ЧИГОЛЯ, здобувач другого (магістерського) рівня вищої освіти Хмельницького національного університету, соціальний працівник благодійного фонду «Карітас Кривий Ріг». Доповідь на тему: «ПСИХОЛОГІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ МАНІПУЛЯТИВНОГО ТИПУ ОСОБИСТОСТІ».
Катерина ОСІНЧУК, здобувачка другого (магістерського) рівня вищої освіти Мелітопольського державного педагогічного університету імені Б. Хмельницького. Доповідь на тему: «ПСИХОЛОГІЧНІ ФАКТОРИ ПРОЯВУ СИНДРОМУ «ЕМОЦІЙНОГО ВИГОРАННЯ» У ПРЕДСТАВНИКІВ ІТ-ПРОФЕСІЙ».
Олександра УСОЛЬЦЕВА, здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Хмельницького національного університету. Доповідь на тему: «РОМАНТИЗАЦІЯ ПСИХІЧНИХ РОЗЛАДІВ ПІД ВПЛИВОМ МАС МЕДІА».
Представлені доповіді були актуальними, інформативними, змістовними, цікавими та корисними.
Також на конференції були представлені майстер-класи:
«ІМІДЖЕВІ МОДЕЛІ КОМУНІКАЦІЇ ТА ЕФЕКТИВНІ ТЕХНІКИ СШЛКУВАННЯ» – Єлизавета ЗІНІЧ, здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та Яна КУСТРА, здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Хмельницького національного університету.
«РЕСУРСНООРІЄНТОВАНА МОДЕЛЬ ТА ЖИТТЯ БЕЗ СТРЕСУ» – Віктор ШКОДА, здобувач першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Хмельницького національного університету.
Всеукраїнська науково-практична конференція пройшла у дружній атмосфері. Учасники отримали не лише багато позитивних емоцій, а також розширили кругозір, змогли поспілкуватися в науковому просторі та насолодитися виступами інших учасників.
Дякуємо Збройним Силам України за можливість проведення конференції та бажаємо усім учасникам не зупинятися на досягнутому!!!
Кафедра психології та педагогіки