День відкритих дверей в Хмельницькому національному університеті

27 квітня 2024 року в Хмельницькому національному університеті було День відкритих дверей. В холі університету гостей зустрічали представники усіх факультетів і кафедр. Усі мали можливість відвідати виставку наукових студентських робіт.

В актовій залі відбулася зустріч абітурієнтів з керівництвом ХНУ. З вітальним словом виступив ректор ХНУ Сергій Матюх, розповів про особливості організації навчання в університеті, нові спеціальності, які відкриваються в новому навчальному році, матеріально-технічну базу університету.

Наступним доповідачем був проректор з науково-педагогічної роботи Віктор Лопатовський, який детально ознайомив учасників заходу з особливостями вступної кампанії 2024 року.

Декан гуманітарно-педагогічного факультету Людмила Станіславова розказала за вимоги до складання мотиваційного листа.

Далі захід проводився на різних локаціях під керівництвом деканів. Зокрема декан факультету здоровʼя, психології, фізичної культури та спорту Євген Павлюк ознайомив слухачів з особливостями навчання та освітніми програми кафедр факультету.

Після цього представники від кафедри психології та педагогіки провели майбутнім абітурієнтам консультації щодо навчання на кафедрі та провели екскурсію по навчальних аудиторіях кафедри.

Інформація кафедри психології та педагогіки