Другий кафедральний науковий семінар «Актуальні проблеми сучасних наукових досліджень здобувачів вищої освіти магістерського рівня».

11-12 жовтня 2021 року на кафедрі психології та педагогіки Хмельницького національного університету на платформі Zoom відбувся другий кафедральний науковий семінар «Актуальні проблеми сучасних наукових досліджень здобувачів вищої освіти магістерського рівня». Цей семінар був започаткований у 2020 році за ініціативою кафедри психології та педагогіки Хмельницького національного університету для того, щоб допомогти здобувачам вищої освіти магістерського рівня методологічно здійснювати їхні наукові дослідження і якісно підготувати кваліфікаційну роботу.

На семінарі здобувачі вищої освіти магістерського рівня виступили з доповідями, в яких сформулювали наукову проблематику, обґрунтували актуальність і окреслили хід дослідження обраних ними тем. В процесі обговорення змісту представлених доповідей здобувачі вищої освіти магістерського рівня мали можливість почути від професорів і доцентів кафедри психології та педагогіки та інших учасників семінару різні точки зору стосовно сформульованої ними наукової проблематики і завдяки цьому розширили і збагатили свої наукові уявлення стосовно обраних тем.