Другий кафедральний науковий семінар «Сучасні досягнення в наукових дослідженнях здобувачів вищої освіти магістерського рівня».

15-16 листопада 2021 року на кафедрі психології та педагогіки Хмельницького національного університету на платформі Zoom відбувся другий кафедральний науковий семінар «Сучасні досягнення в наукових дослідженнях здобувачів вищої освіти магістерського рівня». Цей семінар також, як і науковий семінар, який відбувся 11-12 жовтня 2021 року, був започаткований у 2020 році за ініціативою кафедри психології та педагогіки Хмельницького національного університету. Головною метою цього семінару є створення сприятливих умов для апробації здобувачами вищої освіти магістерського рівня результатів їхніх наукових досліджень. Цей науковий захід допомагає здобувачам вищої освіти магістерського рівня вдосконалити свою науково-дослідницьку майстерність і якісно підготуватись до захисту кваліфікаційної роботи.

На семінарі здобувачі вищої освіти магістерського рівня представили результати своїх теоретичних і емпіричних досліджень відповідно до тем, які вони обрали для своїх кваліфікаційних робіт. Під час обговорення змісту доповідей, відповідаючи на запитання, здобувачі вищої освіти магістерського рівня мали можливість уточнити ті чи інші положення своїх досліджень, а також отримали від науковців кафедри психології та педагогіки слушні поради щодо подальшого вдосконалення своїх наукових робіт.