Гостьова лекція для студентів третього курсу з “Основи психологічного консультування” нашої випускниці Аліни Кевралетіної

09 квітня 2021 року у рамках дисципліни «Основи психологічного консультування» для студентів 3-го курсу спеціальності «Психологія» відбулася гостьова лекція на тему «Особливості психологічного консультування підлітків» за участю нашої випускниці, психолога, консультанта у методі позитивна психотерапія, Аліни Кевралетіної.

Пані Аліна поділилась власним досвідом психологічної роботи з підлітками, розповіла про особливості роботи психолога – фахівця та дала відповіді на запитання які цікавили наших студентів.

Висловлюємо щиру подяку пані Аліні, радіємо успіхам нашої випускниці та сподіваємось на подальшу співпрацю.