Гостьова лекція на тему: Робота з розладами харчової поведінки в психотерапії (гість Людмила Вітязь – психотерапевтка за методом символдрама)

В рамках навчального предмету «Психологічна допомога в соціальній сфері» була проведена гостьова лекція з психотерапевткою, експертом з РХП Людмилою Вітязь, для ОП «Магістр» денної та заочної форми навчання. Зі студентами обговорювалась тема «Розладів харчової поведінки у психотерапії».

РХП мають найвищий рівень смертності серед всіх психічних захворювань. Наприклад, кожен п’ятий хворий/а на анорексію помирає через втрату контролю над процесом схуднення.

В рамках цієї теми були розглянуті такі питання: як розпізнати розлади харчової поведінки; що є «червоним прапорцем», що вказує на наявність або розвиток РХП; чому виникає РХП.

Як зауважила пані Людмила, розлади харчової поведінки є одними з найскладніших випадків у психотерапії, але все залежить від вмотивованості та усвідомлення необхідності лікування самого пацієнта/ки.

Бережіть себе і близьких.

Інформація кафедри психології та педагогіки