ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ:
«Методологія психолого-педагогічних досліджень»

07 грудня 2022 року для здобувачів вищої освіти спеціальності «Соціальна робота» освітньої програми «Соціальна робота. Соціальна педагогіка. Практична психологія» ДЗ «Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» відбулася відкрита гостьова лекція на тему «Методологія психолого-педагогічних досліджень», яку було проведено кандидатом педагогічних наук, доцентом, доцентом кафедри психології та педагогіки Хмельницького національного університету Василенко Оленою Миколаївною.

Хотілося б наголосити на тому, що не дивлячись на енергетичний «блекаут» більшості населених пунктів нашої країни, здобувачі освіти у прагненні до нових знань знайшли змогу під’єднатися до конференції та, не дивлячись ні на що, зустріч відбулась.

Під час відео-конференції лекторка розкрила сутність понять «метод», «науковий метод», «методологія», «наукове дослідження»; обговорила зі здобувачами освіти основні методи теоретичного та емпіричного рівня наукових досліджень та визначила особливості застосування кожного з означених методів під час здійснення наукового дослідження.

Підводячи підсумки Олена Миколаївна наголосила на важливості оволодіння кожним здобувачем освіти знань та умінь здійснення науково-дослідної роботи різного рівня, оскільки це є кваліфікаційною характеристику майбутнього фахівця з соціальної роботи, соціальної педагогіки та практичної психології.

Після прослуханого теоретичного матеріалу здобувачі освіти мали можливість задати запитання та поспілкуватися з гостьовим лектором.

Колектив кафедри соціальної педагогіки висловлює подяку кандидату педагогічних наук, доценту, доценту кафедри психології та педагогіки Хмельницького національного університету Василенко Олені Миколаївні за цікавий та корисний матеріал. Маємо надію на подальшу співпрацю. До нових зустрічей!

За інформацією ІПП