Гостьова лекція про етичні аспекти у роботі з дітьми від Тетяни Матвійчук

16 грудня 2021 року у рамках освітньої компоненти «Основи психологічної корекції» (ОКР – бакалавр) відбулась відкрита гостьова лекція «Етичні аспекти у роботі дитячого психолога», у якій було розглянуто складності і специфіку роботи психолога закладу освіти та приватного психолога у роботі з дітьми і підлітками. Лекцію провела Тетяна Матвійчук – кандидат психологічних наук, доцент Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту, дитячий, підлітковий та сімейний психолог, психотерапевт у напрямку клієнт-центрованої терапії, фахівець з піскової терапії, авторка і ведуча навчальних семінарів для практикуючих спеціалістів по роботі з дітьми та підлітками, ведуча тренінгових програм для дітей, підлітків та молоді, голова секції дитячої та юнацької психотерапії Хмельницького осередку УСП (м. Хмельницький).

Пані Тетяна розповіла про повноваження психолога, що працює у закладі освіти, етичні принципи роботи дитячого психолога, про необхідність написання батьками спеціальної згоди на індивідуальну роботу практичного психолога з дитиною, етичні вимоги до дитячої психодіагностики та низку інших важливих і нагальних питань, які не висвітлені у сучасних підручниках.

До лекція долучились також викладачі кафедри психології та педагогіки ХНУ, практичні психологи міста, студенти денної і заочної форм навчання бакалаврського та магістерського рівня.

Після викладу основного матеріалу, слухачі задали низку запитань лекторці, поділились своїми думками і враженнями щодо почутого.

Висловлюємо щиру подяку пані Тетяні Матвійчук за доступний і ґрунтовний виклад завжди актуальної теми та сподіваємось на подальший розвиток нашої співпраці.

Знайомство з лекторкою

Тема лекції Тетяни Матвійчук