Гостьова лекція про особливості наукових досліджень для здобувачів вищої освіти магістерського та аспірантського рівня за спеціальністю 053 «Психологія»

19 травня 2021 відбулася гостьова лекція у форматі онлайн-зустрічі з експертом з оцінювання наукових проєктів, що подаються на конкурс МОН, рецензентом англомовних наукових журналів, автором книги «Шлях до Scopus’у» Юлією Шутяк (м. Брюссель). Пані Юлія має значний досвід наукової роботи у різних європейських університетах, зокрема працювала дослідником в Університеті Невшатель (Швейцарія) та Льєзькому університеті (Бельгія).

Слухачі отримали корисну інформацію про особливості проведення наукового дослідження, етичні аспекти дослідження, види та методи дослідження а також щодо співпраці з виданнями, які індексуються в базі даних Scopus. Лектор звернула увагу на важливі аспекти: щоб стаття була оригінальною, мала новітній характер і нульову толерантність до плагіату.

Також під час лекції пані Юля разом з співавтором – головним редактором міжнародного наукового журналу “Mental Health: global challenges” (Італія) Віктором Вус презентовала авторську розробку «Шлях до Scopus’у» .

На зустрічі були присутні здобувачі вищої освіти, викладачі кафедри психології та педагогіки університету, а також викладачі з інших міст та країн (Львів, Англія, Польща).

Щиро дякуємо пані Юлі за цікаву та змістовну розмову і запрошуємо для подальшої співпраці!