Гостьова лекція та практичне заняття з навчальних дисциплін «Організаційна психологія» та «Інноваційні психологічні технології» із залученням засновника Харківського тренінгового центру Sofine, тренера Міжнародного Еріксоновського Університету коучингу Віталія Худякова.

2 та 6 травня 2022 року у рамках вивчення навчальних дисциплін «Організаційна психологія» для здобувачів першого (бакалаврського) та «Інноваційні психологічні технології» другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності 053 Психологія відбулись відкрита гостьова лекція та практичне заняття із ведучим тренінгів по коучингу, НЛП та Емоційному інтелекту, засновником Харківського тренінгового центру Sofine, Віталієм Худяковим.

У зустрічах взяли участь студенти 3-го курсу та магістри 1 курсу спеціальності Психологія.

Під час лекції були розглянуті теоретичні аспекти мотивації персоналу із використанням таких напрямів консультування як коучинг та НЛП, а на практичному занятті відпрацьовані навички та техніки їх практичного застосування.

Віталій Худяков розкрив основні тенденції розвитку даних напрямів, продемонстрував можливості використання технік коучингу та НЛП для мотивування особистості до самореалізації та професійного зростання.

Більшість компаній та організацій впроваджують коуч-сесії не лише для матеріального розвитку, а й для покращення відносин серед працівників. Коучинг може використовуватися як одноразова взаємодія, так і довготривалий процес (наприклад, процес розвитку лідерів, який є частиною існування будь-якої організації).

Після викладу основного матеріалу, здобувачі поділились своїми думками і враженнями щодо почутого.

Висловлюємо щиру подяку пану Віталію Худякову за доступний і ґрунтовний виклад актуальної теми та сподіваємось на подальший розвиток нашої співпраці.

Кафедра психології та педагогіки