Гостьова лекція з курсу «Психологія інтелекту»

Доцентом кафедри психології та педагогіки, кандидатом психологічних наук Сургунд Наталією Анатоліївною 15 грудня 2021 року в рамках вивчення курсу «Психологія інтелекту» для студентів магістратури була проведена гостьова лекція. Запрошений гість і лектор – доктор педагогічних наук, професор кафедри управління факультету інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка, академік Української Академії акмеології, академік Міжнародної Акмеологічної Академії Гладкова Валентина Миколаївна.

Проведена В.М.Гладковою лекція в рамках теми «Психологія професійної творчості» висвітлювала питання особистісно професійного саморозвитку упродовж життя скрізь призму акмеологічно-синергетичного підходу.

Значну увагу приділено питанням професійного саморозвитку, моделям вершинного саморозвитку

авторським моделям професійного самовдосконалення

Також були розглянуті і проаналізовані особливості кризової моделі,

анастрофічної

та інших моделей професійного саморозвитку.

Практичної значущості представленим теоретичним моделям додано розуміння співвідношення акме і катаболе та їх ролі в процесі професійної творчості і професійного саморозвитку особистості

та програма практичного застосування отриманих знань з метою особистісно-професійного самовдосконалення упродовж життя.

Слухачі подякували за цікаву, змістовну і позитивно емоційно забарвлену лекцію, отримали аргументовані відповіді на свої запитання.