Гурток як форма соціалізації особистості студента

Однією з дієвих форм вивчення і використання навчального матеріалу у виховному процесі є гурток. Саме гурток як форма позанавчальної роботи – це найоптимальніший майданчик для розвитку внутрішніх сил студента, джерело його особистісного самовираження і самовдосконалення.

На кафедрі психології та педагогіки працює надзвичайно багато гуртків. Студенти мають можливість обирати напрямки за бажанням. Не дивлячись на те , що сьогодні гуртки проводяться онлайн, студенти їх регулярно відвідують у Zoom.

Така форма роботи виявилася під час карантину найбільш ефективною. Саме у такій формі проходили гуртки « Родинно-сімейне виховання», керівником якого є доцент кафедри психології та педагогіки Джигун Людмила Миколаївна.

Студенти обговорювали проблеми сімейного виховання під час карантину, а також були залучені до роботи Психологічної служби , яка працює в університеті. Студенти групи ПП-16-1 Михайлов Артем, Гуцалюк Валентин, Главацька Наталія, Бондар Ірина, Левицька Вікторія , Балукова Анастасія є активними не лише у навчанні, а також у роботі гуртка « Родинно-сімейне виховання».

У режимі онлайн проходив гурток « Шлях до успіху » під керівництвом доцента кафедри психології та педагогіки Берегової Наталії Петрівни, де гуртківців цікавлять питання як стати успішним фахівцем в умовах сьогодення.

Інформація кафедри психології та педагогіки