ХІ-а Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Професійний розвиток та становлення особистості сучасного фахівця в умовах освітнього простору»

25-26 листопада 2021 року кафедра психології та педагогіки Хмельницького національного університету провела ХІ-у Всеукраїнську студентську науково-практичну конференцію «Професійний розвиток та становлення особистості сучасного фахівця в умовах освітнього простору».

Мета конференції надати можливість бакалаврам, магістрам та аспірантам поділитися останніми досягненнями науки в галузі «Психологія», апробацією результатів досліджень та вільний обмін думками. На конференції були висвітленні актуальні теми, які стосуються розвитку та організації психічного здоров’я різних категорій населення; напрямків психотерапії, що впливають не лише на формування гармонійної особистості, а й на активацію сексуальної сфери. Актуальні та цікаві теми піднімались з питань організації психологічної підтримки дітей з особливими освітніми потребами та надання допомоги викладачам в інклюзивному освітньому просторі. Доповідачі ділилися своїм баченням допомоги студентам в адаптації до навчання в он-лайн просторі, та як підтримати себе підчас пандемії.

До відкриття конференції з привітальним словом долучилися проректор з наукової роботи Хмельницького національного університету – доктор технічних наук, професор Синюк О.М. та декан факультету здоров’я, психології, фізичної культури та спорту – доктор педагогічних наук, професор Павлюк Є.О.

Другу частину конференції доповнили практичні майстер-класи від гуртків кафедри психології та педагогіки:

«Школа інноваційно-психологічних досліджень» керівник канд. пед. наук, доц. О.В. Варгата та

«Психологічна майстерня» керівники канд. психол. наук, доцент З.О. Антонова, канд. психол. наук, доцент Н.В. Ханецька.

Учасники мали можливість прийняти участь в таких майстер-класах:

1. «Soft skills – бренд особистості ХХІ століття» . Провели ст. гр.ПП-18-2 Апухтіна Вікторія, Калинич Аліна.

2. Майстер клас з Експресивного писання за методикою “Емоції назовні». Проводили ст. гр. ПП-19-1 Куцяк Аріна та Хоптяна Олександра.

3. «Самопрезентація як прояв власного Я». Провела ст. гр. ППм-21-1 Дуднік Каріна.

4. «Розвиток лідерських якостей та мотивації до самопізнання і саморозвитку з елементами Арт-терапії». Провела ст. гр. ПП-19-1 Головій Анастасія.

Дякуємо за бажання ділитися своїми здобутками в галузі «Психологія» студентам не лише Хмельницького національного університету, а й інших вузів: Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського, Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія ЗОР.

Кафедра психології та педагогіки