ХІ Всеукраїнські читання памяті Б.О.Федоришина

24 травня 2021 року на запрошення відділу психології праці Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна Національної Академії Педагогічних Наук України доцент кафедри психології та педагогіки, кандидат психологічних наук Сургунд Наталія Анатоліївна виступила з доповіддю на ХІ Всеукраїнських психолого-педагогічних читаннях, присвячених пам’яті Бориса Олексійовича Федоришина, видатного психолога, педагога, що стояв у витоків профорієнтаційної теорії і практики в Україні, автор найвідоміших психодіагностичних методик, призначених для профконсультування і профорієнтації молоді.

Професор Б.О.Федоришин – автор методик КОС, ОДАНІ та багатьох інших, що складають скарбницю професійного інструментарію психодіагноста. Ці читання у формі науково-практичної конференції відбуваються щорічно 11-й рік поспіль. Тема виступу Н.А.Сургунд «Проблема розвитку кар’єри сучасного фахівця на основі професійної мобільності в контексті наукових підходів Б.О.Федоришина».