ХІІ-а Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти та молодих науковців

24-25 листопада 2022 року кафедра психології та педагогіки Хмельницького національного університету провела ХІІ-у Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти та молодих науковців (за міжнародною участю) «Формування особистості сучасного фахівця як суб’єкта самотворення в умовах освітнього простору».

Мета конференції надати можливість бакалаврам, магістрам та аспірантам поділитися останніми досягненнями науки в галузі «Психологія», апробацією результатів досліджень та вільний обмін думками. Учасники конференції були не лише хмельничани, а такожприйняли участь з різних міст здобувачі, а саме з Києва, Львову, Ізмаїла, Глухова (м. Суми), Житомира, і навіть з Херсонської обл.

З вітальним словом до учасників семінару звернулися декан факультету здоров’я, психології, фізичної культури та спорту, доктор педагогічних наук, професор Євген ПАВЛЮК, завідувач кафедри психології та педагогіки, доктор психологічних наук, професор, Заслужений працівник освіти України Євген ПОТАПЧУК., а також доктор психологічних наук, професор кафедри психології та педагогіки Таїса КОМАР.

Доповідачами були:

ХОПТЯНА О., здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти групи ПП-19-1, ХНУ

Доповідь на тему: «МОТИВАЦІЯ ЯК УМОВА РОЗВИТКУ САМОЗБЕРЕЖЕННЯ СТУДЕНТІВ-ПСИХОЛОГІВ»

Наук. кер. – канд. пед. наук, доц. О. В. Варгата

ПОЛЕЦЬ Ю., здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, групи ПП-20-1, ХНУ

Доповідь на тему: «Самопізнання – один із методів консультування»

Наук. кер. – д-р філософії з психол. Петяк О. В.

Гук К., здобувачка другого (магістерського) рівня вищої освіти групи спеціальності 053 Психологія, Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського;

Доповідь на тему: «Особливості психологічної ресусності особистості в умовах тривалого лікування».

Наук. кер.- канд. пед. наук, доц. Коломієць Л.І.

Зоріна К., здобувачка другого (магістерського) рівня вищої освіти групи ППм22-1 ХНУ

Доповідь на тему: «Психологічні складові здорового способу життя»

Наук. кер. – канд. пед. наук, доц. О. В. Варгата

ГУРДЖІЯН О., здобувач. ПВШ-2021д, КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти»

Доповідь на тему: «АНАЛІЗ РЕЗУЛЬТАТІВ ЕМПІРИЧНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ СТРУКТУРНИХ КОМПОНЕНТІВ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ОСОБИСТОСТІ»

Наук. кер. – д-р психол. наук, проф. М. І. Томчук

Дуже цікавий, актуальний та корисний Мастер клас провела РУДНІЦЬКА Оля ПП-20-1 «Профілактика та подолання тривожних станів особистості» (керівник. канд. психол. наук, доц. Подкоритова Лариса Олександрівна). Так як почуття тривоги виникає часто, особливо в наш час, додати ситуацію в країні, коли є почуття невизначеності про те, що буде завтра, за місяць, коли дуже багато планів зруйнувалося, коли щодня отримаємо тонну інформації. Наш мозок не встигає відпочити від цього та виникає почуття тривоги. Тому на даному мастер класі учасники змогли пропрацювати над запобіганням та подоланням тривожних станів, дізналися методи профілактики та боротьбі з тривожними станами.

Студентська конференція, не зважаючи на перебої світла, пройшла у дружній атмосфері. Учасники отримали не лише багато позитивних емоцій, а також розширили кругозір, змогли поспілкуватися в науковому просторі та насолодитися виступами інших учасників.

Кафедра психології та педагогіки